• آخرین بروز رسانی : 1400/09/07

اخبار > اهدای خون سازمان بسیج و هیات پزشکی و ورزشی اصفهان

 


  چاپ        ارسال به دوست

اهدای خون سازمان بسیج و هیات پزشکی و ورزشی اصفهان

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل انتقال خون اصفهان: به مناسبت هفته بسیج سازمان بسیج ورزشکاران و فدراسیون پزشکی ورزشی و هیات های استانی اصفهان با حضور در مرکز جامع اهداکنندگان میدان خواجو در پویش نذر خون شرکت کردند.

در حاشیه اهدای خون جامعه ورزشی ، مدیران و مسوولین هیات پزشکی ورزشی با فتوحی مدیرکل انتقال خون اصفهان دیدار و گفتگو کردند.

فتوحی ضمن تشکر و قدردانی از مدیران و مسوولین جامعه ورزشکاران خواستار نشست های علمی و تخصصی در خصوص فرهنگ سازی اهدای خون و همچنین مشاوره های پزشکی سلامت اهدای خون بین جوانان و جامعه ورزشی شدند.

میر قادری سرپرست هیات پزشکی ورزشی هدف از این حرکت انساندوستانه را کمک به بیماران ونیازمندان به خون وفرآورده های خون و همچنین ترویج فرهنگ اهدای خون بین جوانان و ورزشکاران عنوان و امادگی جامعه ورزشی را برای همکاری های متقابل اعلام کردند.

میرقادری گفت جامعه ورزشکاران امادگی دارند در مناسبت های مختلف با فراخوان انتقال خون در این عمل اخداپسندانه و انسان دوستانه مشارکت نمایند.

رجبی رئیس بسیج ورزشکاران با تبریک هفته بسیج گفت ،جوانان و بسیج جامعه ورزشی استان اصفهان همواره در لحظات دشوار با همراهی و مشارکت فعالانه خود یاری رسان همنوعان خود بوده و با اعلام نیاز انتقال خون در این امر انساندوستانه داوطلبانه شرکت خواهند کرد.


١٣:٠٩ - دوشنبه ١ آذر ١٤٠٠    /    عدد : ٢٢٨٢٥    /    تعداد نمایش : ١٧خروج